Oferty pracySPAWACZ TIG / WIG 141 - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!
SPAWACZ TIG / WIG 141 - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! ImpactJob Gießen (Niemcy)
SPAWACZ TIG / WIG 141 - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! ImpactJob Gießen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2018, do końca 21 dni

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ TIG / WIG 141 - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie cienkich blach do 1,5 mm, stali nierdzewnej oraz rur
  • Czytanie rysunku technicznego

 WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza WIG 141 (warunek konieczny)
  • Aktualny certyfikat spawalniczy WIG 141 (warunek konieczny)
  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

 ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (17 euro brutto/ godzina + 20 euro netto diety / każdy przepracowany dzień)
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: piątek, 13 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Freiburg, Offenburg, Appenweier (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Monachium, Eching, Stuttgart, , Norymberga (Niemcy)
Okolice Augsburga (Niemcy)