Oferty pracySPAWACZ MIG TIG
SPAWACZ MIG TIG In Temporis Polska Dział Zagraniczny Barchfeld-Immelborn (Niemcy)
SPAWACZ MIG TIG In Temporis Polska Dział Zagraniczny Barchfeld-Immelborn (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku:

SPAWACZ MIG, TIG

Zakres obowiązków:

- spawanie metodą MIG oraz TIG;

- spawanie stali oraz aluminium.

Wymagania:

- doświadczenie na analogicznym stanowisku;

- staranność i dokładność;

- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

- możliwość przyuczenia;

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- praca na pełny etat;

- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;

- niemiecką stawkę godzinową uzależnioną od posiadanych umiejętności i doświadczenia;

- pomoc w ubieganiu się o zasiłek rodzinny (kindergeld) oraz zwrot podatku;

- zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez Pracodawcę;

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 13 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Azerables (Francja)
Opublikowano 16 listopada 2018
Roussillon (Francja)
Opublikowano 9 listopada 2018
78850 Tchiverval Grignon (Francja)