Oferty pracyMonter płyt G/K (Pracownik Tymczasowy)
Monter płyt G/K (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja, Cluses (Francja)
Monter płyt G/K (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja, Cluses (Francja) Aplikuj Opublikowano 13 lipca 2018, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania :

  • praca na dużych budowach typu kino, centra handlowe oraz mniejszych, u indywidualnych Klientów,
  • montaż płyt kartonowo gipsowych ( płyty 60 kg oraz mniejsze),
  • montaż izolacji w wewnątrz,
  • praca na rusztowaniach  - na wysokości,
  • prace wykończeniowe i malarskie.

Oczekiwany profil :

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera płyt kartonowo - gipsowych,
  • zdolność do pracy na wys. pow. 3 metrów,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i oddelegowanie do naszego kluczowego Klienta w departamencie
  • 74 – Sabaudia,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • dodatek żywieniowy: 8,40 € naliczany za każdy przepracowany dzień,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny przejazd na kontrakt do Francji oraz powrót po zakończonej misji,
  •  praca na dłuższy okres u naszego kluczowego Klienta w przepięknym regionie Sabaudii we Francji ( możliwa krótsza misja, w zależności od dyspozycyjności kandydata).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ

(Data aktualizacji: piątek, 13 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Francja (Francja)
Opublikowano 15 listopada 2018