Oferty pracyPRACOWNIK PARKUJĄCY SAMOCHODY (K/M)
PRACOWNIK PARKUJĄCY SAMOCHODY (K/M) ImpactJob Wolznach, Gross Gerau (Niemcy)
PRACOWNIK PARKUJĄCY SAMOCHODY (K/M) ImpactJob Wolznach, Gross Gerau (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 lipca 2018, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PARKUJĄCY SAMOCHODY  (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zawożenie aut do myjni
  • Tankowanie samochodów
  • Parkowanie samochodów we wskazanym miejscu na parkingu
  • Zabezpieczenie samochodów przed transportem

WYMAGANIA:

  • Minimum PODSTAWOWA  znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B  (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,49 euro brutto/godzina + 15 euro netto diety/przepracowany dzień + dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy dla PAR (warunekminimum PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego)
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: sobota, 14 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Różne Lokalizacje (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Frankfurt (Niemcy)