Oferty pracySpecjalista ds. koordynowania produkcji
Specjalista ds. koordynowania produkcji Mondi Pro Wolsztyn (wielkopolskie)
Specjalista ds. koordynowania produkcji Mondi Pro Wolsztyn (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 14 lipca 2018, do końca 25 dni

MONDI  PRO  SP.  Z  O.O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem na rynku w zakresie produkcji piskląt jednodniowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. koordynowania produkcji

Miejsce pracy: Wolsztyn

Twoimi codziennymi zadaniami będą:

  • planowanie i nadzorowanie procesu produkcji
  • zapewnienia ciągłości dostaw
  • nadzór nad wewnętrznymi systemami jakości
  • współpraca przy ustalaniu budżetu działu
  • koordynowanie przerw technologicznych
  • opiniowanie umów zawieranych z dostawcami
  • prowadzenie rejestru dostawców
  • nadzór nad kosztem surowca
  • regularna wizytacja dostawców
  • współpraca z zagraniczną centralą firmy

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze rolnym itp.)
  • zdobyłeś/aś pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie kontroli jakości, koordynowania produkcji, zakupów surowca
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • jesteś gotowy do pracy w biurze i u dostawców

Brzmi znajomo? Aplikuj!

Nasz Klient przygotował specjalnie dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zgranym, stabilnym zespole specjalistów w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku
  • Dokładny zakres i jasne cele zadań
  • Pełne wdrożenie przed rozpoczęciem pracy
  • Możliwość codziennej pracy z językiem angielskim
  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Pracę w kluczowym dla firmy dziale surowca
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i rozbudowanym systemie premiowym
  • Określoną i realną ścieżkę zawodową

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: sobota, 14 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 10 lipca 2018
Wolsztyn (wielkopolskie)
Opublikowano 5 lipca 2018
Nowy Tomyśl, Wolsztyn (wielkopolskie)
Opublikowano 29 czerwca 2018