Oferty pracyMonter konstrukcji stalowych (VTM/05/18)
Monter konstrukcji stalowych (VTM/05/18) Weegree Herk-de-Stad (Belgia)
Monter konstrukcji stalowych (VTM/05/18) Weegree Herk-de-Stad (Belgia) Aplikuj Opublikowano 16 lipca 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Herk-de-Stad

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się tworzeniem i montażem instalacji chłodniczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Montaż paneli, rur i komponentów chłodniczych.
  • Montaż prostych konstrukcji wspierających instalacje.
  • Praca ze szlifierką kątową, wiertarką ręczną, piłą oraz laserem.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Praca na wysokości (do 8 metrów).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego.
  • Umiejętność obsługi szlifierki kątowej, piły, wiertarki ręcznej raz lasera.
  • Wysoka jakość pracy.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Mile widziane umiejętności spawalnicze.
  • Własny samochód, mile widziany.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Gwarantowane 40 h pracy + możliwość nadgodzin.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

 Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53, 77 543 18 41.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 16 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ruda Śląska (śląskie)
Opublikowano 13 sierpnia 2018
Sint - Truiden (Belgia)
LANEFFE (Belgia)