Oferty pracyOperator produkcji - przeszkolenie - branża automotive
Operator produkcji - przeszkolenie - branża automotive MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Kórnik, Środa Wielkopolska (wielkopolskie)
Operator produkcji - przeszkolenie - branża automotive MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Kórnik, Środa Wielkopolska (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2018, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – kanadyjskiego przedsiębiorstwa z branży automotive poszukujemy osób na stanowisko:

Operator produkcji - przeszkolenie - branża automotive

 Miejsce pracy: Koninko, Gądki

 Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w prężnie rozwijającym się zagranicznym przedsiębiorstwie
  • możliwość rozwoju kompetencji technicznych
  • pracę w gronie pracowników zmotywowanych do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • początkowe wynagrodzenie w wysokości 2100 zł na rękę
  • szansę rozwoju zawodowego w strukturach Firmy
  • możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach technicznych
  • dodatki socjalne tj. Multisport, prywatna opieka medyczna

  • chcesz dołączyć do Firmy, która stawia na jakość i innowacyjność
  • chętnie poznasz nowe technologii i jesteś nastawiony na zdobycie nowych kwalifikacji
  • interesuje Ciebie jasna ścieżka kariery
  • zależy Tobie na stabilnej pracy
  • nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia zawodowego jako operator masz szanse, stać się częścią Firmy, dlaczego? Bo najważniejszy jest dla nas Twój potencjał!

Codziennie zadania Operatora Produkcji:

  • praca z maszynami typu wtryskarki głównie w kwestii odbioru gotowych produktów (głównie Podzespoły do samochodów waga maksymalnie do 3 kg)
  • kontrola jakościowa produktów
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • prace montażowe
  • wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z zasadami BHP
  • współpraca z członkami zespołu produkcyjnego

Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta pracy wyślij CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Masz pytania? Czekamy pod numerem: 504-319-314

(Data aktualizacji: wtorek, 17 lipca 2018)