Oferty pracySpawacz MAG - darmowe zakwaterowanie!
Spawacz MAG - darmowe zakwaterowanie! MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Heilbronn, Kupferzell (Niemcy)
Spawacz MAG - darmowe zakwaterowanie! MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Heilbronn, Kupferzell (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 lipca 2018, do końca 1 dzień

MONDI Polska wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swoich Partnerów biznesowych, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Spawacz MAG
Miejsce pracy:  Niemcy (Kupferzell – okolice Heilbronn)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie zajmującą się produkcją wentylatorów, wykorzystywanych w różnych branżach, techniką regulacji i techniką napędową oraz motoryzacją. Na całym świecie zatrudnia ponad 3000 pracowników w 16 zakładach produkcyjnych. W związku z rozwojem firmy posiadamy wolne wakaty w fabryce w Niemczech na stanowisko Spawacza MAG.

Opis stanowiska:

  • spawanie metodą MAG obudów do wentylatorów
  • spawanie stali czarnej (sporadycznie stali nierdzewnej)
  • grubość materiału 1-3mm
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania w stosunku do Kandydata:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku spawacza MAG
  • uprawnienia spawalnicze
  • dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • mile widziane wykształcenie w kierunku ślusarz lub w zakresie obróbki metalu
  • możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec

Od nas otrzymujesz gwarancję:

  • stawki godzinowej 14,49 €/h brutto
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • darmowe zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem portalu

 Kontakt: 500 456 300

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Powyższa oferta pracy dotyczy oferty pracy tymczasowej.

(Data aktualizacji: piątek, 20 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Racibórz (śląskie)
Opublikowano dzisiaj
Swarzędz (wielkopolskie)
Badenia Wirtembergia (Niemcy)
Opublikowano 17 sierpnia 2018