Oferty pracyPomocnik operatora linii techniologicznej
Pomocnik operatora linii techniologicznej Flexcraft Polska Sp.z.o.o.o. Opole, Dobrzeń Wielki, Brzezie (opolskie)
Pomocnik operatora linii techniologicznej Flexcraft Polska Sp.z.o.o.o. Opole, Dobrzeń Wielki, Brzezie (opolskie) Aplikuj Opublikowano 23 lipca 2018, do końca 1 dzień

IFlexS Sp. z o.o. jest Międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 273.

Obecnie dla naszego Partnera Biznesowego poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

 POMOCNIK OPERATORA LINII TECHNOLOGICZNEJ

Miejsce pracy :

OPOLE

ZAKRES ZADAŃ :

  • PRACE PORZĄDKOWE
  • PRACE POMOCNICZE PRZY LINII PRODUKCYJNEJ PŁYT GIPSOWYCH
  • OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO
  • TRANSPORT TOWARU ZA POMOCĄ WÓZKA WIDŁOWEGO

W ZAMIAN PROPONUJEMY:

  • UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU W STRUKTURACH FIRMY
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
  • PRACA OD SIERPNIA 2017

OCZEKUJEMY:

  • AKTUALNYCH UPRAWNIEŃ DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH
  • AKTUALNYCH PSYCHOTESTÓW LUB CHĘCI ICH WYROBIENIA
  • SUMIENNOŚCI, DOKŁADNOŚCI
  • UMIEJĘTNOŚCI PRACY W ZESPOLE

 ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ; teks jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 922)."

(Data aktualizacji: poniedziałek, 23 lipca 2018)