Oferty pracyMenedżer projektu
Menedżer projektu In Temporis Polska Biuro Warszawa Lublin (lubelskie)
Menedżer projektu In Temporis Polska Biuro Warszawa Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 26 lipca 2018, do końca 9 dni

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

 Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Menedżer Projektu

Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w budowie struktury odbiorców i dostawców.
  • Współudział w tworzeniu i realizacja planów sprzedażowych.
  • Sporządzanie budżetów, planowanie i kontrola przychodów i kosztów operacyjnych.
  • Nadzorowanie polityki cenowej.
  • Planowanie zakupu surowców i sprzedaży produktów.
  • Negocjować ceny z dostawcami i kontrahentami.
  • Prowadzenie, nadzorowanie i rozliczanie promocji.
  • Przygotować logistykę zakupionych produktów.
  • Przygotowanie raportów dotyczących wyników i realizacji zadań.
  • Kreowanie markę na rynku.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Wiedza w zakresie realizacji procesów zakupowych, sprzedaży, logistycznych oraz związanych z obsługą klienta.
  • Doświadczenia w handlu z kontrahentami zagranicznymi (w szczególności z obszaru handlu owocami i warzywami).
  • Umiejętności budowania dobrych relacji interpersonalnych z kontrahentami i zespołem.
  • Doświadczenie w negocjacjach z kontrahentami i dostawcami.
  • Sporządzanie analiz, przedstawianie raportów i sprawozdań z osiągniętych wyników.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office.
  • Bardzo dobre planowanie i organizacji pracy własnej.
  • Uczciwość.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawa jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem + premie.
  • Pozytywną, motywującą atmosferę w zgranym, kreatywnym zespole.
  • Możliwość rozwoju osobistego.

(Data aktualizacji: czwartek, 26 lipca 2018)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano wczoraj
Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Krak (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Opublikowano 30 lipca 2018
Wrocław, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Wa (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Opublikowano 26 lipca 2018