Oferty pracySpecjalista ds. Kontroli Jakości (obszar: technologie pomiarowe) w firmie Miele
Specjalista ds. Kontroli Jakości (obszar: technologie pomiarowe) w firmie Miele DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie)
Specjalista ds. Kontroli Jakości (obszar: technologie pomiarowe) w firmie Miele DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 2 sierpnia 2018, do końca 16 dni

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.

Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Jakości (obszar: technologie pomiarowe) w firmie Miele

Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Opis stanowiska:

  • tworzenie programów pomiarowych dla współrzędnościowe urządzenie pomiarowe 3D od firmy Hexagon (oprogramowanie: PC DMIS)
  • obsługiwanie i nadzorowanie urządzeń pomiarowych i testowych, takich jak współrzędnościowa maszyna pomiarowa, wspólne ramię pomiarowe i stanowiska testowe SPC
  • analiza, ocena i prowadzenie dokumentacji technicznej wyników pomiarów
  • doradztwo i kontrole w zakresie nowych wzorów oraz komponentów wprowadzanych do produkcji
  • doradztwo w zakresie zastosowań odpowiednich urządzeń pomiarowych i testowych w przypadku nowych komponentów
  • zapewnienie jakości seryjnej w obszarze produkcji od dostawcy do klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie inżynierii elektrycznej lub inżynierii mechanicznej z wykorzystaniem technologii pomiarowej lub pokrewnej
  • kilkuletnie doświadczenie praktyczne w zakresie optycznych i dotykowych technologii pomiarowych, najlepiej z branży motoryzacyjnej
  • dobrze rozwinięta umiejętność pracy w zespole
  • niezawodność i samodzielność w codziennej pracy
  • gotowość do pracy zmianowej (przewidywana praca w systemie 2-zmianowym)
  • dobra znajomość środowiska MS Office
  • mile widziana znajomość programów SAP QM/MM i Catia
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiednie przeszkolenie i przygotowanie do pracy
  • odpowiedzialne zadania w innowacyjnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego i możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • dobrą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji: czwartek, 2 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ksawerów (łódzkie)
Opublikowano 13 sierpnia 2018
Opublikowano 10 sierpnia 2018