Oferty pracyInżynier ds. Jakości w firmie Miele [QM-QS]
Inżynier ds. Jakości w firmie Miele [QM-QS] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie)
Inżynier ds. Jakości w firmie Miele [QM-QS] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 2 sierpnia 2018, do końca 13 dni

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.

Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

Inżynier ds. Jakości w firmie Miele

Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Opis stanowiska:

  • zapewnienie jakości seryjnej w obszarze produkcji od dostawcy do klienta
  • analiza i identyfikacja błędów zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • inicjowanie środków zaradczych oraz kontrolowanie ich wdrażania w celu zapewnienia jakości
  • planowanie i zarządzanie audytami u dostawców
  • modyfikowanie lub tworzenie od nowa planów jakości
  • obsługa reklamacji zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie
  • zarządzanie zespołem ds. rozwiązywania problemów oraz monitorowanie realizowanych przez nich działań
  • współudział w tworzeniu i aktualizowaniu dokumentów związanych z zarządzaniem jakością w zakładzie
  • wymiana doświadczeń i wiedzy z pozostałymi inżynierami z Czech i Niemiec

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie inżynierii elektrycznej, inżynierii mechanicznej lub pokrewnej
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako inżynier ds. jakości, najlepiej w branży motoryzacyjnej
  • bardzo dobre umiejętności z zakresu tworzenia i wdrażania raportów 8D, audytów procesów, FMEA, planowania jakości, APQP (Advanced Product Quality Planning), SPC (Statistical Process Controlling) i MSA (Measurement Systems Analysis), analizy materiałów oraz technologii pomiarowych
  • mile widziana znajomość Six Sigma Black Belt i Lean Management
  • dobra znajomość obsługi standardowych oprogramowań (m.in. SAP, Catia, Q-DAS, MS Office)
  • dobrze rozwinięta umiejętność pracy w zespole
  • niezawodność, rzetelność i samodzielność w codziennej pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialne zadania w innowacyjnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie, działającym wg najwyższych norm jakości
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego i możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • dobrą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji: czwartek, 2 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ksawerów (łódzkie)
Opublikowano 13 sierpnia 2018
Opublikowano 10 sierpnia 2018