Oferty pracySpecjalista ds. Marketingu
Specjalista ds. Marketingu Preorder Opole (opolskie)
Specjalista ds. Marketingu Preorder Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 7 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

Step Records  to  jedna z największych wytwórni płytowych działających na polskim rynku wydawniczym specjalizująca się w muzyce hip-hop.  Siedziba firmy  Step Records mieści się w Opolu jest to  znana marka w kraju, jak    i za granicą. Firma skupia wokół siebie wielu muzyków polskiej sceny hip-hopowej.  Albumy,  wydawane i dystrybuowane przez Step Records mogą pochwalić się wielomilionową oglądalnością klipów, świetną promocją oraz statusami złotych i platynowych płyt.  Wydawaliśmy takich artystów jak m.in.: Chada, Bro, Popek, Zbuku, MATHEO, PAWBEATS, PIH, WŁODI. Step Records składa się z kilku mniejszych firm, którym podlegają m.in. różne marki odzieżowe, sklep internetowy preorder.pl czy największy kanał muzyczny YouTube w Polsce.

Do naszego zespołu potrzebujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej firmy,
  • wyznaczanie nowych kierunków rozwoju firmy,
  • opracowywanie planu strategii marketingowej dla nowych produktów w celu zwiększenia sprzedaży,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych,
  • monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych,
  • opracowywanie oraz raportowanie wyników badań,
  • kontrola realizacji planów marketingowych i ocena ich efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży,
  • współpraca z innymi działami w firmie w kwestiach produktowych i marketingowych,
  • identyfikowanie i wskazywanie korzystnych kanałów sprzedaży,
  • rozwój polityki cenowej produktów,
  • kierowanie i nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych i promocyjnych,
  • utrzymywanie kontaktu z agencjami reklamowymi i kontrahentami w zakresie bieżących działań marketingowych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe),
  • dobra znajomość polskiej sceny hip-hopowej,
  • mile widziana dobra znajomość rynku odzieży streetwear,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kreatywność i samodzielność,
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń, uczestniczenia w szkoleniach,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • umiejętność budowania strategii marketingowej i PR,
  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość elastycznego czasu pracy,
  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań lecz stabilną pracę w pewnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pracę w firmie rodzinnej w zgranym i otwartym zespole,
  • narzędzia pracy: komputer, internet  mobilny, telefon służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub na adres: rekrutacja.steprecords@gmail.com

Wymagane dokumenty:

CV

List motywacyjny

Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Step Records Sp z o.o. z siedzibą w Opolu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Step Records Sp z o.o. z siedzibą w Opolu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: wtorek, 7 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 16 listopada 2018
Opublikowano 31 października 2018