Oferty pracyOperator wózka widłowego
Operator wózka widłowego MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Langenau (Niemcy)
Operator wózka widłowego MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Langenau (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swoich Partnerów biznesowych w branży logistycznej, dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Poszukujemy najlepszych pracowników z rynku polskiego do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Niemcy, Langenau

Firma:

Duże przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, mające kilkanaście oddziałów w Niemczech. Firma zajmuje się branżą logistyczną oraz prowadzi działalność usługową współpracując z firmami znanymi na całym świecie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa wózka widłowego czołowego lub bocznego wysokiego składowania
  • układanie palet z towarami na regałach
  • obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki
  • przestrzeganie zasad BHP

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

  • posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • masz doświadczenie w obsłudze wózka minimum 2 lata
  • znasz język niemiecki – mile widziane
  • praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:

  • zapewniamy zorganizowany transport do pracy
  • gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę
  • wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego
  • oferujemy stawkę godzinową 10,13€ oraz dodatek dzienny 15 - 23€ (w zależności od znajomości j. niemieckiego za każdy przepracowany dzień), a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi
  • oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania

Jesteś zainteresowany?

Masz więcej pytań?

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu: 503 934 105.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Grettstadt (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Dortmund, Stuttgart, Schweinfurt, Ulm (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
(Neuenstadt- Niedaleko Heilbronn) (Niemcy)
Opublikowano 19 października 2018