Oferty pracyMALARZ wewnętrzny / zewnętrzny – TYNKARZ (Pracownik Tymczasowy)
MALARZ wewnętrzny / zewnętrzny – TYNKARZ (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja (Francja)
MALARZ wewnętrzny / zewnętrzny – TYNKARZ (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja (Francja) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania :

  •  Malowanie wewnętrzne i zewnętrzne
  • Szlifowanie ręczne ścian – przygotowanie do malowania
  • Tynkowanie
  • Poprawki – retusze

Oczekiwany profil :

  •  Doświadczenia w pracy na stanowisku MALRZ – TYNKARZ
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Mile widziany zgrany zespół z autem.

Pracując z nami gwarantujemy:

  •  Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • Stawkę godzinową: 9,88 € brutto / godzina,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.
  • Klient umożliwia wypracowanie nadgodzin: od 36 G w tygodniu: + 25 %, od 44 G w tygodniu: + 50 % za każdą godzinę.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Francja (Francja)
Opublikowano 18 października 2018
Opublikowano 15 października 2018