Oferty pracyTechnolog procesu wtrysku tworzyw sztucznych w firmie Miele [KTT]
Technolog procesu wtrysku tworzyw sztucznych w firmie Miele [KTT] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie)
Technolog procesu wtrysku tworzyw sztucznych w firmie Miele [KTT] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 21 dni

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.

Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

Technolog procesu wtrysku tworzyw sztucznych w firmie Miele

Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za kontakt we wszystkich sprawach technicznych związanych z wtryskiem tworzyw sztucznych
  • odpowiedzialność za stałą optymalizację procesów formowania wtryskowego pod względem kosztów, czasu i jakości
  • programowanie wtryskarek oraz robotów przemysłowych odpowiedzialnych za załadunek i wyładunek
  • tymczasowa odpowiedzialność za obsługę i programowanie najnowszych wtryskarek marki Krauss Maffei
  • wsparcie merytoryczne w eliminacji błędów w urządzeniach
  • szkolenie personelu odpowiedzialnego za obsługę form wtryskowych, maszyn do spawania i wtrysku oraz powiązanych urządzeń peryferyjnych
  • współpraca z działem kontroli jakości w zakresie ustalania planów jakości, celów jakości i opracowywania rozwiązań w przypadku wad jakościowych elementów z tworzyw sztucznych
  • współudział w planowaniu rozszerzenia produkcji wtryskowej
  • sytuacyjna kontrola wyników produkcji w formowaniu wtryskowym w oparciu o wytyczne dotyczące jakości oraz cele czasowe i ilościowe
  • wsparcie przy montażu i uruchamianiu maszyn wtryskowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne w dziedzinie technologii tworzyw sztucznych lub pokrewne
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku z wykorzystaniem dużego sprzętu do formowania wtryskowego i tworzyw termoplastycznych wzmacnianych włóknem szklanym
  • doświadczenie w zakresie wykonania próbnych odlewów nowych narzędzi
  • dobra znajomość technik zarządzania jakością, takich jak raporty 8D, audyty procesowe, FMEA, planowanie jakości, APQP, SPC - statystyczne sterowanie procesem, badanie materiałów i techniki pomiarowe
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wtryskarek wyposażonych w system sterowania KM MC6
  • dobra znajomość środowiska MS Office
  • niezawodność oraz samodzielność w wykonywanych obowiązkach
  • dobrze rozwinięte zdolności przywódcze i komunikacyjne
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialne zadania w innowacyjnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego i możliwości podnoszenia kwalifikacji w nowo powstającym zakładzie
  • dobrą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy
  • odpowiednie przeszkolenie i przygotowanie do pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ksawerów (łódzkie)
Opublikowano 13 sierpnia 2018
Opublikowano 10 sierpnia 2018