Oferty pracyPRACOWNIK OCHRONY W OBIEKCIE PRODUKCYJNYM - SZCZECIN PRAWOBRZEŻE
PRACOWNIK OCHRONY W OBIEKCIE PRODUKCYJNYM - SZCZECIN PRAWOBRZEŻE Securitas - Region Zachodni Szczecin (zachodniopomorskie)
PRACOWNIK OCHRONY W OBIEKCIE PRODUKCYJNYM - SZCZECIN PRAWOBRZEŻE Securitas - Region Zachodni Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 21 dni

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie – pomożemy Ci je zdobyć!

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony do obiektu produkcyjnego

Miejsce pracy: Szczecin

Mile widziane kobiety

Zakres obowiązków:

•    ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
•    kontrola osób
•    kontrola i ewidencja dostępu
•    monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
•    sumienna realizacja obowiązków służbowych

Poszukujemy osób:

•    niekaranych
•    z wysoką kulturą osobistą
•    odpowiedzialnych
•    sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki
•    mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

•    umowa o pracę na pełen ETAT lub umowę zlecenia z ZUS
•    gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
•    brak kar finansowych
•    opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie NW (od Nieszczęśliwych Wypadków)
•    kompletne, bezpłatne umundurowanie
•    możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS oraz ZFRON)
•    możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Kontakt:

Aplikacje prosimy przesyłać mailowo.

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Kórnik (wielkopolskie)
Opublikowano wczoraj
Wrocław (dolnośląskie)
Opublikowano 16 sierpnia 2018
Opublikowano 14 sierpnia 2018