Oferty pracyStolarz budowlany (Pracownik Tymczasowy)
Stolarz budowlany (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja (Francja)
Stolarz budowlany (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja (Francja) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania :

  • montaż stolarki wewnętrznej,
  • montaż stolarki otworowej (drzwi),
  • montaż cokołów, drzwi nośnych,
  • wykończenia w drewnie,
  • praca z narzędziami mechanicznymi: piły, wiertarki, szlifierki, grubościówki.

Oczekiwany profil :

  • doświadczenia jako stolarz - prace wewnętrzne,
  • zdolności do pracy na wys. pow. 3 metrów,
  • dobrej kondycji fizycznej,
  • mile widziana znajomość j. francuskiego,
  • prawa jazdy kat. B.

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • stawkę 11 euro/brutto/h
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto)
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • przejazd do Francji

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Francja (Francja)
Opublikowano dzisiaj
Opublikowano wczoraj
Poznań, Francja (wielkopolskie)