Oferty pracyCieśla szalunkowy/ Murarz (elektrownie wiatrowe)
Cieśla szalunkowy/ Murarz (elektrownie wiatrowe) In Temporis Polska Dział Zagraniczny Dordogne, Azerables (Francja)
Cieśla szalunkowy/ Murarz (elektrownie wiatrowe) In Temporis Polska Dział Zagraniczny Dordogne, Azerables (Francja) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Cieśla szalunkowy / Murarz

Zakres obowiązków:

 -Montaż i demontaż systemów szalunkowych;

-Układanie siatek zbrojeniowych;

-Wylewka betonu pod elektrownie wiatrowe.

Wymagania:

-Minimum roczne  doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku  (mile widziane na kontraktach zagranicznych);

-Znajomość różnych systemów szalunkowych (ALPHI, TOP-DALLE, PERI, DOKA, SATECO);

-Umiejętność czytania rysunku technicznego;

-Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz (27 sierpnia br).

-Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy);

Mile widziane:

-komunikatywna znajomość języka francuskiego

-gotowość do wyjazdu własnym samochodem.

 Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Stawkę godzinową (12,00 € brutto/h)  + dietę 11,10  € netto za każdy dzień roboczy;

-Premia końca misji 10% całkowitego wynagrodzenia;

-Premię urlopową 10% całkowitego wynagrodzenia;

-Zakwaterowanie zapewnione i dofinansowane przez pracodawcę;

-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem;

-Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej,

Licencja Agencji nr 1954.

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Lublin, Całe Niemcy (lubelskie)
Opublikowano wczoraj
Hamburg (Niemcy)
Roussillon (Francja)
Opublikowano 12 października 2018