Oferty pracyPracownik produkcji
Pracownik produkcji STIP UNITED sp. z o.o. Gdańsk Kokoszki (pomorskie)
Pracownik produkcji STIP UNITED sp. z o.o. Gdańsk Kokoszki (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji. STIP UNITED Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12.771.

Obowiązki:

- produkcja narzędzi lekkich typu młotki, śrubokręty, kombinerki itp..

- obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • zdolności manualne
  • chęć do pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjną stawkę godzinową
- pracę w systemie zmianowym

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Stip United Sp. z o. o.

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Gdańsk (pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Mielec (podkarpackie)
Strzelce Opolskie (opolskie)
Opublikowano 14 grudnia 2018