Oferty pracyMobilny Kasjer-Sprzedawca (na terenie całego województwa)
Mobilny Kasjer-Sprzedawca (na terenie całego województwa) Dino Polska S.A. Kutno, Bełchów, Skierniewice (łódzkie)
Mobilny Kasjer-Sprzedawca (na terenie całego województwa) Dino Polska S.A. Kutno, Bełchów, Skierniewice (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

MOBILNY KASJER-SPRZEDAWCA

PRACA W MARKETACH NA TERENIE CAŁEGO WOJEWÓDZTWA

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?

Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Dbanie o ekspozycje towarów
  • Obsługa klienta
  • Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami
  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży
  • Praca na marketach na terenie całego województwa

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki funkcyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Krotoszyn (wielkopolskie)
Opublikowano dzisiaj
Rzeszotary (pow. Legnicki) (dolnośląskie)
Jelenia Góra (Maciejowa), Łomnica (pow. Jeleniogórski), Świd (dolnośląskie)