Oferty pracyPracownik magazynowy (CRPM/03/17)
Pracownik magazynowy (CRPM/03/17) Weegree Siemianowice Śląskie (śląskie)
Pracownik magazynowy (CRPM/03/17) Weegree Siemianowice Śląskie (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 19 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:

  • Pakowanie towaru.
  • Rozładunek oraz załadunek towaru.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prace porządkowe oraz pomocnicze na produkcji.

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
  • Precyzja i dokładność.
  • Zaangażowanie.
  • Dobry stan zdrowia.
  • Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową.
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Pracę w systemie czterobrygadowym.
  • Możliwość rozwoju, awansu.
  • Możliwość otrzymania premii i dodatków.
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna) po okresie próbnym.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz.
  • Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 735-955-643.

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Gogolin (opolskie)
Opublikowano dzisiaj
Opole (opolskie)