Oferty pracyPomocnik magazyniera (LPM/04/18)
Pomocnik magazyniera (LPM/04/18) Weegree Chorzów (śląskie)
Pomocnik magazyniera (LPM/04/18) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 sierpnia 2018, do końca 19 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pomocnik magazyniera

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Praca na hali z oponami samochodowymi.
  • Przetaczanie opon.
  • Paczkowanie ogumienia.
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.

Wymagania:

  • Siła fizyczna.
  • Chęć do pracy.
  • Zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Zdobycie cennego doświadczenia.
  • Pracę w wymiarze 8-10 godzin dziennie.
  • Pracę w systemie zmianowym.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Nie wymagamy doświadczenia!

Kontakt telefoniczny: 668-620-176, 735-955-643

(Data aktualizacji: piątek, 10 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Gogolin (opolskie)
Opublikowano dzisiaj
Opole (opolskie)