Oferty pracyInżynier Produkcji – Absolwent Uczelni Technicznej
Inżynier Produkcji – Absolwent Uczelni Technicznej Mondi Pro Słubice (lubuskie)
Inżynier Produkcji – Absolwent Uczelni Technicznej Mondi Pro Słubice (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 22 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Produkcji - Absolwent Uczelni Technicznej

Oferta skierowana jest również do osób nie posiadających doświadczenia oraz gotowych do relokacji

Miejsce pracy: Słubice

Twoimi zadaniami będą:

  • Koordynowanie, monitorowanie i usprawnianie procesu produkcji pod kątem zgodności ze standardami
  • Tworzenie nowych artykułów w systemie ERP (ustawianie i analiza parametrów)
  • Tworzenie instrukcji do produkcji
  • Analiza błędów produkcyjnych
  • Podejmowanie działań zmierzających do usprawnienia procesów produkcyjnych
  • Serwis sprzętu testowego i produkcyjnego
  • Stała komunikacja techniczna z inżynierami produkcji
  • Zarządzanie bazą danych produktów
  • Praca w środowisku międzynarodowym

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli..

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiążesz swoją ścieżkę zawodową z obszarem inżynierii/zarządzania produkcją
  • Jesteś otwarty na intensywną naukę i rozwój
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim
  • Masz za sobą pierwsze praktyki studenckie związane z obszarem produkcji/inżynierii/technologii
  • Nie boisz się wyzwań i samodzielności w miejscu pracy
  • Potrafisz szukać rozwiązań i pracować pod presją czasu
  • Jesteś gotowy/a podjąć pracę w Słubicach (otwartość na relokację)
  • Szukasz ciekawej, rozwojowej pracy, a jednocześnie stabilnej i długofalowej współpracy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj już dziś i poznaj szczegóły!

Firma przygotowała dla Ciebie:

  • Wdrożenie w firmie w Niemczech
  • Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy, a także poszerzanie umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych
  • Pracę w  zgranym zespole fachowców
  • Dokładny zakres i sprecyzowaną ścieżkę awansu
  • Wsparcie w przypadku konieczności relokacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: środa, 22 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Słubice (lubuskie)
Opublikowano 4 grudnia 2018
Opublikowano 3 grudnia 2018
Okolice Grodziska Wielkopolskiego (wielkopolskie)
Opublikowano 29 listopada 2018