Oferty pracyPRACOWNIK OCHRONY NA OBIEKCIE MEDIA MARKT(Studenci mile widziani)- Szczecin
PRACOWNIK OCHRONY NA OBIEKCIE MEDIA MARKT(Studenci mile widziani)- Szczecin Securitas - Region Zachodni Szczecin (zachodniopomorskie)
PRACOWNIK OCHRONY NA OBIEKCIE MEDIA MARKT(Studenci mile widziani)- Szczecin Securitas - Region Zachodni Szczecin (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 27 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i godne warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie – pomożemy Ci je zdobyć!

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony w obiekcie handlowym

Miejsce pracy: Szczecin

Mile widziani studenci i osoby uczące się

Zakres obowiązków:

•    ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
•    sumienna realizacja obowiązków służbowych
•    monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
•    kontrola pracowników

Poszukujemy osób:

•    niekaranych
•    komunikatywnych
•    z dobrą sprawnością psychofizyczną
•    sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki
•    zdecydowanych

Oferujemy:

•    gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca
•    brak kar finansowych
•    opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie NNW (od Nieszczęśliwych Wypadków)
•    dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych
•    kompletne, bezpłatne umundurowanie
•    możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS oraz ZFRON)
•    możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

 Kontakt:

Aplikacje prosimy przesyłać mailowo

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 sierpnia 2018)