Oferty pracyKOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU
KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU ImpactJob Hodenhagen (Niemcy)
KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU ImpactJob Hodenhagen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 27 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy rozładunku/załadunku towarów
  • Zbieranie zamówień
  • Komisjonowanie
  • Inne prace magazynowe

 WYMAGANIA:

  • Minimum PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
  • Minimum 3 miesięczne doświadczenie w pracy na magazynie (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Długoterminowe zatrudnienie w dużym renomowanym niemieckim zakładzie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,23 euro brutto/ godzina + 6 euro netto diety za przepracowany dzień)
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Berlin (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Cuxhaven (Niemcy)
Okolice Frankfurtu Nad Menem (Niemcy)