Oferty pracySpecjalista ds. Wsparcia IT w firmie Miele [ITS]
Specjalista ds. Wsparcia IT w firmie Miele [ITS] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie)
Specjalista ds. Wsparcia IT w firmie Miele [ITS] DRICON Managing Consultants Ksawerów (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 27 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

Nasz klient, Grupa Miele, jest światowym liderem wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego klasy premium. Firma ta od lat oferuje swoim klientom innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz najwyższy standard obsługi. Zarówno wysoko wykwalifikowani pracownicy jak i innowacyjne technologie są podstawą sukcesu i dalszego rozwoju tej firmy.

Do nowo budowanego zakładu produkcyjnego w Ksawerowie poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia IT w firmie Miele

Miejsce pracy: Ksawerów (okolice Łodzi)

Opis stanowiska:

  • wspieranie użytkowników wewnętrznych z obszaru produkcji i administracji we wszystkich kwestiach z zakresu IT
  • diagnozowanie oraz usuwanie problemów technicznych
  • instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego
  • opieka nad infrastrukturą sieciową, a także nad sprzętem komputerowym i telefonicznym pracowników w firmie
  • wdrażanie zmian związanych z IT w obszarze produkcji i administracji
  • prowadzenie dokumentacji technicznej w systemie wewnętrznym
  • raportowanie do kierownika działu IT

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe z zakresu IT
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość następujących obszarów:
    - zarządzanie profilem użytkownika
    - Microsoft Clients
    - urządzenia mobline
    - wdrożenie systemu (SCCM)
    - drukarki (biurowe i produkcyjne)
    - topologie sieci komputerowej (firewalls, switching i routing)
    - połączenia sieciowe w przypadku urządzeń przemysłowych i produkcyjnych
  • znajomość standardu ITIL
  • duża samodzielność i odpowiedzialność, a także wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • duże zorientowanie na działanie i ukierunkowanie na poszukiwanie rozwiązań
  • wysoko rozwinięte kompetencje koordynacyjne i organizacyjne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialne zadania w innowacyjnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego i możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • dobrą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy

Prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Ksawerów (łódzkie)
Opublikowano 28 września 2018
Oferta wygasła