Oferty pracyPracownik Ochrony_Nowa Wieś Wrocławska
Pracownik Ochrony_Nowa Wieś Wrocławska Securitas - Region Zachodni Wrocław (dolnośląskie)
Pracownik Ochrony_Nowa Wieś Wrocławska Securitas - Region Zachodni Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 27 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników etatowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Zakres zadań:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem
  • kontrola ruchu osób i pojazdów
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • niekaralność
  • odpowiedzialność
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • możliwość korzystania z ZFŚS (zapomogi, pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci pracowników)
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Środa Śląska/Komorniki (dolnośląskie)
Opublikowano wczoraj
Bielany Wrocławskie, Wrocław (dolnośląskie)
Opublikowano 22 października 2018