Oferty pracyAsystent techniczny ds. utrzymania ruchu
Asystent techniczny ds. utrzymania ruchu Can-Pack S.A. Brzesko (małopolskie)
Asystent techniczny ds. utrzymania ruchu Can-Pack S.A. Brzesko (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 31 sierpnia 2018, do końca 9 dni

Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem Fabryki Puszek Napojowych w Brzesku poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Asystent techniczny ds. utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Brzesko

Nr ref.: ATUR/BRZ/2018

Główne obowiązki:

  • Zaopatrywanie wydziału produkcyjnego w części przeznaczone do przeglądów okresowych oraz usługi serwisowe,
  • Kontakt z dostawcami części zamiennych i usług, przeprowadzanie akcji ofertowych oraz nadzór nad dostawami do fabryki,
  • Prowadzenie dokumentacji techniczno-handlowej,
  • Poszukiwanie i wybór optymalnych źródeł dostaw, kompletny nadzór nad procesem zakupu,
  • Sporządzanie zamówień i umów na zakup części i usług,
  • Weryfikacja dostaw i dokumentów im towarzyszących.

Wymagania kluczowe:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane inżynierskie zdobyte na wydziale mechanicznym (kierunek: mechanika i budowa maszyn, przeróbka plastyczna metali, itp.) lub pokrewne,
  • Dobra znajomość narzędzi projektowych 2D, 3D (AutoCad, Autodesk Inventor, AutoCad Mechanical, Solid Works),
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Samodzielność w działaniu,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę zespołową,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Umiejętność projektowania części i podzespołów,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Znajomość języka handlowego i technicznego umożliwiająca sporządzenie umów zakupowych.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, kafeteryjny system benefitów, karta Multisport, basen),
  • możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV używając opcji „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CAN-PACK S. A.
31-358 Kraków,
ul. Jasnogórska 1

Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000005418 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy. NIP: 677-004-67-39 Kapitał zakładowy: 275 201 120 PLN, kapitał wpłacony: 275 201 120 PLN

(Data aktualizacji: piątek, 31 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Orzesze (śląskie)
Opublikowano 14 września 2018
Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 13 września 2018
Opublikowano 12 września 2018