Oferty pracySpecjalista ds. Jakości z językiem Polskim
Specjalista ds. Jakości z językiem Polskim PMSolutions Sofia (Bułgaria)
Specjalista ds. Jakości z językiem Polskim PMSolutions Sofia (Bułgaria) Aplikuj Opublikowano 31 sierpnia 2018, do końca 1 dzień

Specjalista ds. Jakości z językiem Polskim

Umowa o pracę

Miejsce pracy Bułgaria

WYNAGRODZENIE około 4700 – 4800 pln brutto

BGN 1950 gross + 25% bonus

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• przeprowadzanie – kontrolowanie  jakości zgodnie z wytycznymi oraz oraz indyfikowanie obszary do poprawy dzięki obserwacji połączeń i analizie danych CSAT.
• weryfikowanie czy  liczba  jest spełniona codziennie / co tydzień / co miesiąc.
• sprawdzanie jakości i indywidualne omawianie z Managerem
• wdrażanie planów działania, poprawności i wydajności
• wspieranie liderów zespołów w tworzeniu i dystrybucji wszystkich raportów – również dla wewnętrznych klientów  a także, upewnianie  się, że baza danych monitorowania jest aktualizowana oraz że wszelkie  problemy są zgłaszane w odpowiednim czasie.

OCZEKUJEMY, że posiadasz:

• wiedzę praktyczną w obszarze kontroli jakości
• znajomość języka polskiego - native
• znajomość języku angielskim na poziomie min B2/C1
• doskonała znajomość wszystkich narzędzi MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook) do tworzenia potrzebnych raportów, prezentacji na spotkaniach i innych dokumentów związanych z projektem

• minimum 6 miesięczne doświadczenie w obsłudze klienta

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV w języku ANGIELSKIM   na jobs@personnelandmedia.com w tytule prosimy napisać Quality Specialist– Bułgaria

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

 Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie

(Data aktualizacji: piątek, 31 sierpnia 2018)
inne

oferty pracodawcy

Łódź (łódzkie)
Opublikowano wczoraj