Oferty pracyŚlusarz w MPK
Ślusarz w MPK Wrocław (dolnośląskie)
Ślusarz w MPK Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 9 września 2018, do końca 3 dni

Praca w MPK Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: ŚL/01.2018

Zakres zadań:

# naprawy bieżące, awaryjne i powypadkowe tramwajów w zakresie mechaniczno-elektrycznym;
# naprawy poprzeglądowe taboru tramwajowego;
# prace związane z przygotowaniem taboru do ruchu;
# regeneracja części i zespołów tramwajowych;
# wykonywanie przeglądów taboru tramwajowego.

Wymagania:

# wykształcenie min. zawodowe kierunkowe, mile widziane średnie techniczne;
# minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza;
# znajomość budowy i działania części oraz podzespołów tramwajów;
# praca na wysokości powyżej 3 m;
# dyspozycyjność/praca zmianowa;
# mile widziane uprawnienia spawalnicze elektryczne, gazowe, MIG, MAG;
# mile widziane pozwolenie do kierowania tramwajem.

Oferujemy:

# stabilne warunki zatrudnienia;
# możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji.

Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.

(Data aktualizacji: niedziela, 9 września 2018)