Oferty pracyElektromonter taboru szynowego w MPK
Elektromonter taboru szynowego w MPK Wrocław (dolnośląskie)
Elektromonter taboru szynowego w MPK Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 9 września 2018, do końca 1 dzień

Praca w MPK Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: E/07.2018

Zakres zadań:

# diagnoza przyczyn awarii wagonów tramwajowych;
# usuwanie skutków awarii (napraw awaryjnych);
# regulacja elektronicznych urządzeń nastawczych;
# naprawa i regeneracja podzespołów tramwajowych;
# usuwanie skutków kolizji drogowych (napraw powypadkowych);
# prace obsługowo-naprawcze taboru tramwajowego na wysokości powyżej 3 m;
# jazdy próbne mające na celu stwierdzenie sprawności tramwaju;
# wykonywanie planowych przeglądów wagonów tramwajowych;
# konserwacja powierzonego sprzętu i narzędzi.

Wymagania:

# wykształcenie minimum zawodowe mile widziane średnie lub wyższe;
# uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji;
# umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych;
# zdolność diagnozowania awarii układów elektrycznych i elektronicznych;
# wiedza w zakresie regulacji i naprawy urządzeń elektronicznych;
# umiejętność pracy w zespole;
# mile widziana znajomość budowy tramwajów;
# mile widziane pozwolenie do kierowania tramwajem.

Oferujemy:

# stabilne warunki zatrudnienia
# możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji.

Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.

(Data aktualizacji: niedziela, 9 września 2018)