Oferty pracyMechanik napraw pojazdów samochodowych w MPK
Mechanik napraw pojazdów samochodowych w MPK Wrocław (dolnośląskie)
Mechanik napraw pojazdów samochodowych w MPK Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 9 września 2018, do końca 1 dzień

Praca w MPK Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: MNPS/07.2018

Zakres zadań:

# samodzielne diagnozowanie usterek i podejmowanie decyzji w zakresie napraw;
# wykonywanie napraw pojazdów – naprawy podzespołów mechanicznych i wyposażenia technicznego autobusów;
# konserwacja powierzonego sprzętu i narzędzi;
# wykonywanie przeglądów taboru autobusowego.

Wymagania:

# wykształcenie min. zawodowe kierunkowe, mile widziane średnie techniczne kierunkowe;
# dobra obsługa komputera;
# mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika napraw autobusów lub samochodów ciężarowych;
# wiedza w zakresie mechaniki pojazdowej, znajomość nowych technologii stosowanych w pojazdach;
# dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym);
# mile widziane prawo jazdy kat. D;
# mile widziane uprawnienia spawalnicze i do prowadzenia wózków widłowych.

Oferujemy:

# stabilne warunki zatrudnienia;
# możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji.

Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.

(Data aktualizacji: niedziela, 9 września 2018)