Oferty pracySpecjalista ds. drogowych - inspektor nadzoru
Specjalista ds. drogowych - inspektor nadzoru Wrocław (dolnośląskie)
Specjalista ds. drogowych - inspektor nadzoru Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 9 września 2018, do końca 1 dzień

Praca w MPK Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: S/D/IN/05.2018

Zakres zadań:

# realizacja zadań związanych z utrzymaniem i konserwacją nawierzchni drogowej, w tym tramwajowej;
# dokonywanie okresowych przeglądów i pomiarów stanu technicznego nawierzchni drogowej, w tym tramwajowej;
# sporządzanie i weryfikacja kosztorysów wstępnych, powykonawczych i inwestorskich;
# udział w planowaniu remontów i modernizacji infrastruktury drogowej, w tym tramwajowej;
# bieżący nadzór nad wymaganą dokumentacją;
# opiniowanie rozwiązań projektowych w zakresie budowy nawierzchni torowej, układów ogrzewania i sterowania zwrotnic oraz sygnalizacji wzbudzanych przez tramwaj.
# udział w komisjach przetargowych, wypadkowych.

Wymagania:

# wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek budownictwo drogowe lub kolejowe;
# praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów i norm dotyczących komunikacji tramwajowej;
# mile widziane doświadczenie w branży budownictwa drogowego;
# dobra znajomość pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość programów typu AutoCad i Norma Pro;
# prawo jazdy kat. B;
# uprawnienia budowlane w specjalności drogowej lub kolejowej;

Oferujemy:

# umowę o pracę;
# atrakcyjny pakiet socjalny /m.in. karta Multisport/;
# ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.

Na stronie internetowej MPK dostępne są odpowiednie formularze aplikacyjne, które powinny wypełnić osoby zainteresowane ofertą pracy.

(Data aktualizacji: niedziela, 9 września 2018)