Oferty pracyTechnik Utrzymania Ruchu
Technik Utrzymania Ruchu Tychy (śląskie)
Technik Utrzymania Ruchu Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 września 2018, do końca 4 dni

Dla naszego Klienta - stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. TUR/11809

Najważniejsze obowiązki:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • wdrażanie rozwiązań zapobiegających awariom (stanowiska zgrzewania),
  • nadzorowanie czynności konserwacyjnych,
  • tworzenie bazy części zamiennych,
  • realizację napraw również w zakresie mechaniki.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w zespole,
  • uprawnienia SEP G1 – E.

Oferujemy:

  • pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet szkoleń,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 września 2018)