Oferty pracyMechanik (Absolwent)
Mechanik (Absolwent) Żory (śląskie)
Mechanik (Absolwent) Żory (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 września 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, stale realizującej nowe projekty firmy z branży automotive, z siedzibą w Żorach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik (Absolwent)

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. M/11909

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.

Obowiązki:

  • wparcie działu utrzymani ruchu,
  • dokonywanie napraw,
  • uczestnictwo w przeglądach parku maszynowego.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 września 2018)