Oferty pracyHydraulik/Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych
Hydraulik/Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych Bawaria (Niemcy)
Hydraulik/Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych Bawaria (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 września 2018, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Hydraulik/Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych

Zakres obowiązków:

- montaż instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i CO

- montaż, instalacja urządzeń sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji

- wymiana zużytych części takich jak uszczelki , filtry

- instalacje ogrzewania podłogowego

- umiejętność spawania mile widziana

- typowe prace hydrauliczne

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie:

a) 11,00 euro brutto/h + 60 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

b) 13,00 euro brutto/h + 34 euro netto diety za każdy przepracowany dzień

c) 13,00 euro brutto/h + 15 euro netto diety za każdy przepracowany dzień + darmowe zakwaterowanie

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość  języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny!)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

- doświadczenie w pracy w charakterze hydraulika na terenie Niemiec (bardzo mile widziane)

-  referencje od poprzednich pracodawców (mile widziane)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

(Data aktualizacji: wtorek, 11 września 2018)