Oferty pracy`HYDRAULIK SANITÄR UND HEIZUNG
`HYDRAULIK SANITÄR UND HEIZUNG Agencja pracy Cosmoworker Całe Niemcy (Niemcy)
`HYDRAULIK SANITÄR UND HEIZUNG Agencja pracy Cosmoworker Całe Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 września 2018, do końca 1 dzień

Hydraulik Sanitär und Heizung. Praca długoterminowa. Możliwość nadgodzin. Możliwość dopasowania rodzaju pracy pod preferencje kandydata.
Mile widziane grupy pracowników.
Znajomość języka niemieckiego, więcej niż mile widziana.

Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Niemiec.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • Uwaga -zakres prac do ustalenia z kandydatem- posiadamy wiele ofert pracy dla hydraulików na terenie całych Niemiec u różnych klientów - znajdziemy miejsce pracy odpowiednie dla Ciebie.
  • prace hydrauliczne i grzewcze, montażowe, instalacje wodno-kanalizacyjne.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku-warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • prawo jazdy kategorii B + własny samochód - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • legalną pracę, opartą na niemieckich warunkach zatrudnienia
    (nie w delegacji - składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę od 11,00 €/godz. brutto,
  • atrakcyjną wysokość dziennej diety do wyboru: 45,00 € + zakwaterowanie na własną rękę lub 15 € + darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach,
  • 40 godzin pracy w tygodniu, możliwość nadgodzin,
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski.