Oferty pracyŚlusarz (Absolwent)
Ślusarz (Absolwent) Tychy (śląskie)
Ślusarz (Absolwent) Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 września 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz (Absolwent)

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. S/11709

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.

Obowiązki:

  • wsparcie w dokonywaniu napraw tłoczników oraz wykrojników,
  • dokonywanie usprawnień,
  • niezbędne modyfikacje tłoczników.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność odczytywania / posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość budowy i działania tłoczników oraz wykrojników,
  • dokładność i systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty.

(Data aktualizacji: piątek, 14 września 2018)