Oferty pracyInżynier Jakości Dostawców - SQE
Inżynier Jakości Dostawców - SQE Żory (śląskie)
Inżynier Jakości Dostawców - SQE Żory (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 września 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, rozwijającej się firmy z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości Dostawców - SQE

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SQE/11509

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór nad reklamacjami dla dostawców,
  • ewidencjonowanie reklamacji do dostawców,
  • udział w ciągłym doskonaleniu procesów jakościowych,
  • zlecanie i analizowanie pomiarów planowych i celowych,
  • prowadzenie, nadzorowanie zapisów jakościowych związanych z dostawcami,
  • zbieranie i wizualizacja danych statystycznych,
  • czynny udział w tworzeniu zatwierdzeń (PPAP-y),
  • udział w tworzeniu Planów Kontroli i instrukcji w zakresie dostaw materiałów wstępnych,
  • ocena dostawców w zakresie jakości i ich monitoring,
  • czynny udział w doborze dostawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, APQP, Control Plan),
  • znajomość ISO TS 16949,
  • znajomość: 8D, 5-why, Fishbone Diagram,
  • dobra organizacja,
  • umiejętność współpracy,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • duże możliwości rozwoju.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty

(Data aktualizacji: piątek, 14 września 2018)