Oferty pracyAutomatyk (Absolwent)
Automatyk (Absolwent) Tychy (śląskie)
Automatyk (Absolwent) Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 września 2018, do końca 8 dni

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk (Absolwent)

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. A/10508

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.

Obowiązki:

  • programowanie sterowników PLC,
  • modyfikacje maszyn oraz usuwanie awarii z zakresu automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość sterowników PLC,
  • znajomość robotów przemysłowych,
  • chęć do pracy w utrzymaniu ruchu.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub odbyte praktyki/staże.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet szkoleń,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty

(Data aktualizacji: piątek, 14 września 2018)