Oferty pracyAsystent / Asystentka
Asystent / Asystentka Gliwice (śląskie)
Asystent / Asystentka Gliwice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 września 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - innowacyjnego, dynamicznie rozwijającego się startup-u działającego w branży nowych technologii z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. A/10308

Najważniejsze obowiązki:

  • wspieranie działów firmy w realizacji codziennych obowiązków,
  • sporządzanie raportów/diagramów z przeprowadzonych spotkań,
  • codzienna komunikacja w języku angielskim,
  • bieżąca realizacja projektów wyznaczonych przez Zarząd,
  • wsparcie administracyjne dla pozostałych działów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość serwisów społecznościowych specjalizujących się w kontaktach zawodowo-biznesowych,
  • proaktywna postawa przy realizacji zadań,
  • systematyczność,
  • wysoki poziom kultury osobistej, odpowiedzialność,
  • dynamizm w działaniu, samodzielność,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • kreatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • umiejętność sporządzania diagramów, wykresów (zdolności plastyczne),
  • umiejętność sporządzania rysunków - przelewania pomysłów na papier,
  • umiejętność obsługi jakiegokolwiek programu graficznego typu Photoshop, Adobe Fireworks, Sketch,
  • absolwent / absolwentka ASP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki zatrudnienia,
  • styczność z nowymi technologiami,
  • pracę w luźnej atmosferze współpracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty

(Data aktualizacji: piątek, 14 września 2018)