Oferty pracySpecjalista ds. Lean Manufacturing
Specjalista ds. Lean Manufacturing Żory (śląskie)
Specjalista ds. Lean Manufacturing Żory (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 września 2018, do końca 8 dni

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SLM/7406

Najważniejsze obowiązki:

  • wdrażanie procedur według Lean Manufacturing,
  • identyfikacja obszarów i możliwości doskonalenia / optymalizacji efektywności produkcji,
  • ulepszanie według Lean Manufacturing,
  • przeprowadzanie auditów LEAN,
  • wsparcie i rozwój kultury Lean Manufacturing,
  • prowadzenie szkoleń wspierających wdrażanie zmiany,
  • wspomaganie dozoru produkcji w bieżącej jego działalności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne,
  • min. 2- 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze produkcji,
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – w szczególności Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia  w nowoczesnym zakładzie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w atmosferze współpracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia + pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty.

(Data aktualizacji: piątek, 14 września 2018)