Oferty pracyŚlusarz Narzędziowy
Ślusarz Narzędziowy Tychy (śląskie)
Ślusarz Narzędziowy Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 września 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. SN/7106

Najważniejsze obowiązki:

  • przezbrajanie, naprawa tłoczników oraz wykrojników,
  • konserwacje oraz regeneracje,
  • dokonywanie usprawnień,
  • niezbędne modyfikacje tłoczników.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność odczytywania / posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość budowy i działania tłoczników oraz wykrojników,
  • dokładność i systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty.

(Data aktualizacji: piątek, 14 września 2018)