Oferty pracyInżynier Jakości
Inżynier Jakości Tychy (śląskie)
Inżynier Jakości Tychy (śląskie) Aplikuj Opublikowano 14 września 2018, do końca 8 dni

Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. IJ/4403

Najważniejsze obowiązki:

  • współpraca z klientem GM w obszarze jakości,
  • rozwiązywanie problemów jakościowych, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych (Global 8D, FMEA, 4Q Reports),
  • wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących mających na celu poprawę wyrobów i procesów,
  • przeprowadzanie analiz reklamacji,
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej,
  • monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych,
  • prowadzenie audytów i nadzór nad działaniami korygującym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive,
  • dobra znajomość języka anielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość metod rozwiązywania problemów – 8D, 5xWHY, PDCA,
  • praktyczna znajomość narzędzi APQP i PPAP,
  • wiedza z zakresu metrologii,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy z zespole.

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudniania,
  • duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty.

(Data aktualizacji: piątek, 14 września 2018)