Oferty pracyDoradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne)
Doradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne) Łódź / Cała Polska (łódzkie)
Doradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne) Łódź / Cała Polska (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 14 września 2018, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta - dystrybutora surowców chemicznych dla branży kosmetycznej z siedzibą w Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy (Surowce Kosmetyczne)

Miejsce pracy: Łódź / Cała Polska

Nr ref. DTH/3703

Najważniejsze obowiązki:

  • rozwój sprzedaży surowców oferowanych przez firmę na terenie Polski,
  • aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów firmy,
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • doradztwo techniczne z zakresu surowców kosmetycznych na każdym etapie współpracy z klientem,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami surowców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy mobilnej na terenie kraju,
  • miejsce zamieszkania - woj. łódzkie lub gotowość do relokacji.

Mile widziane:

  • znajomość branży surowców kosmetycznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży chemicznej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach branżowych,
  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty.

(Data aktualizacji: piątek, 14 września 2018)