Oferty pracyFajna praca. Praca w pożyczkach!
Fajna praca. Praca w pożyczkach! Profi Credit Polska S.A. Gdynia (pomorskie)
Fajna praca. Praca w pożyczkach! Profi Credit Polska S.A. Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 15 września 2018, do końca 25 dni

 Oferujemy pracę w dużej i stabilnej firmie pożyczkowej

Zadania:

  • sprzedaż pożyczek
  • obsługa wniosków z centrali
  • pozyskiwanie i obsługa klienta

Umiejętności, których szukamy u kandydata :

  • komunikatywności
  • umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
  • entuzjazmu oraz otwartości na świat i ludzi
  • nastawienia na sukces

Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • nienormowany czas pracy - sam decydujesz ile pracujesz
  • najwyższe wynagrodzenie prowizyjne w branży
  • nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw
  • to nie jest Call Center

Dołącz do najlepszych! Zacznij zarabiać już teraz!

Zainteresowany?
Nie czekaj, WYŚLIJ CV: mateusz.stolc@proficredit.pl lub skorzystaj z formularza on-line

Jeśli wysyłasz CV poprzez formularz online prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

(Data aktualizacji: sobota, 15 września 2018)
inne

oferty pracodawcy

Legnica (dolnośląskie)
Opublikowano dzisiaj
MIĘDZYCHÓD (wielkopolskie)