Oferty pracyDekarz (OND/07/18)
Dekarz (OND/07/18) Weegree Milmort (Belgia)
Dekarz (OND/07/18) Weegree Milmort (Belgia) Aplikuj Opublikowano 19 września 2018, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Dekarz

Miejsce pracy: Milmort

 Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac dekarskich.
  • Praca na wysokości.
  • Budowa więźby dachowej, szkieletu.
  • Krycie powierzchni dachu dachówką (łupkiem, dachówki miedziane i ceramiczne).
  • Montaż izolacji (membrana dachowa).
  • Krycie blachą cynkowo - tytanową oraz lutowanie jej elementów.

 Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy za granicą na stanowisku dekarz.
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane.
  • Własne auto jako atut.
  • Umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53, 77 543 18 41.

(Data aktualizacji: środa, 19 września 2018)
inne

oferty pracodawcy

Żory (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Chorzów (śląskie)
Opublikowano 22 października 2018