Oferty pracyMECHANIK SAMOCHODOWY
MECHANIK SAMOCHODOWY Starnberg (Niemcy)
MECHANIK SAMOCHODOWY Starnberg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 października 2018, do końca 3 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:

- usługi ogólne (konserwacja, diagnostyka)

- naprawa elementów silnika

- wymiana elementów hamulcowych

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w miejscowości: 82319 Starnberg (Bawaria)

- wynagrodzenie: 10,50 EURO Brutto/h + 40,00 EURO Netto diety za każdy przepracowany dzień

- pomoc  w znalezieniu zakwaterowania

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- wykształcenie w zawodzie mechanik samochodowy

- doświadczenie na danym stanowisku pracy

- mile widziane posiadanie własnego samochodu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Proszę dopisać następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych."

1.           Administratorem Pana/Pani danych osobowych podanych w aplikacji jest SEMPRE Sp. z o.o. ul. Jeździecka 10A, 53-032 Wrocław

2.           Kontakt z Administratorem jest możliwy pod naszym adresem mailowym

3.           Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji rekrutacji na stanowisko Mechanik samochodowy a także w celu realizacji przyszłych rekrutacji przez każdego z Administratorów, na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których Pana/Pani CV zostanie uznane za adekwatne przez któregokolwiek z Administratorów.

4.           Informuję, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zadań Grupy VERITAS w odniesieniu do kandydatów.

5.           Przetwarzanie podanych przeze Pana/Panią danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

6.           Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

7.           Ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej  wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8.           Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9.           Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania ww. procesu rekrutacji, a w przypadku zgody na włączenie danych osobowych do bazy kandydatów – przez okres 5 lat.

10.         Pana/Pani dane mogą być przekazywane innym odbiorcom. Odbiorcami danych osobowych mogą być kontrahenci Administratora, w szczególności: zewnętrzni przedstawiciele, usługodawcy, dostawcy, partnerzy zrzeszeni w ramach Grupy VERITAS, a ponadto podmioty specjalizujące się w zakresie obsługi roszczeń, doradztwa technicznego i IT, usług pocztowych i operacyjnych, transportowych, zarządzania dokumentacją, świadczenia usług księgowych itp.

11.         Pana/Pani  dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.

(Data aktualizacji: piątek, 12 października 2018)