Oferty pracyKierowca kat. C+E- praca w Belgii
Kierowca kat. C+E- praca w Belgii Bruksela (Belgia)
Kierowca kat. C+E- praca w Belgii Bruksela (Belgia) Aplikuj Opublikowano 12 października 2018, do końca 3 dni

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko: Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: BELGIA

Opis stanowiska:
- przewożenie towarów, ładunków zgodnie z zaleceniami Pracodawcy
- dbałość o powierzone narzędzia pracy oraz wszelkie inne obowiązki związane z pracą kierowcy

Wymagania:
    - doświadczenie w pracy jako kierowca kat C+E
    - prawo jazdy kat C+E, aktualny kod 95
    - punktualność
    - gotowość do pracy w elastycznym czasie pracy
    - znajomość języka angielskiego- poziom średni
    - gotowość do pracy na dalekich trasach

Oferujemy:
- atrakcyjną stawka godzinowa,
- extra płatne godziny nocne,
- zakwaterowanie,
- zwrot kosztów dojazdu do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich,
- możliwość pracy na stałe,
- dodatki: na dziecko, urlopowe, wakacyjne.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej ofert pracy.

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
tel: +48 731 901 913
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

(Data aktualizacji: piątek, 12 października 2018)